Now Reading:

Nina Dobrev Hakkında 10 İlginç Bilgi

Nina Dobrev Hakkında 10 İlginç Bilgi

Bizler onu The Vampires Diaries‘in Elena‘sı olarak tanıdık ama o aslında çok daha uzun süredir televizyon projelerinde yer alıyor. Degrassi: The New Generation dizisinde canlandırdığı Mia Jones karakterini oynadığından bu yana pek çok izleyicinin kalbini çalan Nina Dobrev, gerçek hayatta da çok tatlı, şık ve oldukça alçak gönüllü bir insan.

1– Bulgar ve Kanadalı Nina Dobrev’in gerçek ismi oldukça zor ve güzel ve bir o kadar da tekerleme gibi: Nikolina Konstantinova Dobreva.

2– Güzel yıldız tam olarak 3 dili oldukça akıcı bir şekilde konuşabiliyor bunlar : İngilizce, Fransızca ve Bulgarca.

3– Nina Dobrev 2007 yılında sosyoloji alanında uzmanlaşmak için Ryerson Üniversitesi’ne başladı. The Eyeopener isimli okul gazetesi ile yaptığı bir röportaj sırasında neden okulda tiyatro dersi almadığını şöyle açıklamıştı: “Açıkçası işimi yaptıktan sonra okula gelip hakkında pek bir şey bilmediğim tamamen farklı bir şeyi yapmayı tercih ederim ki böylece kendimi geliştirebileyim.” Nina Dobrev 2008 yılında oyunculuk kariyerine odaklanmak için okuldan ayrılmıştır.

4– Nina Dobrev tam bir “Potterhead” yani Harry Potter hayranı. Öyle ki bir Cadılar Bayramı’nda Hermonie Granger kılığına girerek fotoğraflarını da Emma Watson‘a göndermiş.

5– Güzel oyuncu kitap okumayı çok seviyor. Alice Sebold’un yazdığı The Lovely Bones, Paulo Coelho’nun yazdığı The Alchemist(Simyacı) ve Anne Michaels’ın Fugitive Pieces en sevdiği kitaplar arasındadır.

6Dobrev Chase Crawford ve Jessica Szohr gibi Gossip Girl oyuncuları ile yakın arkadaş zaten kendisi dizinin de büyük bir hayranı imiş.

7– The Vampires Diaries’in ana karakterleri için seçmeler yapılırken bir çok oyuncu Elena karakterini oynamak için istekli olduklarını belirtmişler. Ashlee Simpson ve Alexandra Chando buna örnek verilebilir.

8– Nina Dobrev Toronto’daki Armstrong Oyunculuk Okulu’na devam ederken, oradan geçen bir oyuncu temsilcisi tarafından keşfedilmiştir.

9– Nina Dobrev son derece atletik bir insan. Çocukken jazz, bale, ritmik jimnastik eğitimleri alan Dobrev, 2005 yılında Danimarka’da gerçekleşen Büyükler Dünya Şampiyonası‘na sonra da Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleşen Küçükler Dünya Şampiyonası‘na katıldı.

10– MTV filmi American Mall’daki “Survivor” performansı Chicago müzikalinin “Cell Block Tango” kısmından ilham almıştır.

Share This Articles

1 yorum

  • LeylaKoparan

    bence başarılı bir oyuncu değil. Vampire diaries dizisini sevenleri de anlayamıyorum zaten

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.