İptal/Devam

Constantine 2. Sezon Onayı Aldı mı?

Çizgi roman uyarlamalarının çok popüler olduğu bu son dönemde NBC kanalı da Hellblazer’a el atmış ve Constantine dizisini Ekim ayı sonlarında seyirciyle buluşturmuştu.

Kanalın büyük umutlarla yayınladığı dizi, Gotham ve The Flash gibi rakiplerinin aksine düşük reytingler almış ve pilot bölümüyle ancak 4,3 milyon seyirciyi ekran başına çekebilmişti. Bilindiği üzere kanallar başarılı buldukları dizilere, ekstra bölüm siparişleri alır ve sezonlarını 22 bölümde tamamlarlar. Ancak NBC, Constantine için bu kararı almadı ve dizinin ilk sezonunun 13 bölümle yoluna devam edeceği haberi duyuldu. Sonuç olarak yapımın akıbeti, geriye kalan bölümlerin aldığı reytingler sonucu belli olacak.

15.2.2015 – Güncelleme 

Constantine ilk sezonu 13 Şubat’ta yayınlanan son bölümüyle bitti. Dizinin hayranları NBC kanalını e-mail yağmuruna tutmuş durumda. Constantine’in reyting durumuna bakıldığı zaman işler iç açıcı değil ancak daha önce yayınlanan ve iptal edilmeyen dizilere bakıldığında Constantine’in iptal edilmeme olasılığı da var.

Bir diğer olasılık da NBC kanalının projeyi SyFy kanalına verebileceği. Bana göre son derece iyi bir sezon geride kaldı, daha akıllarda yanıt bekleyen onlarca soru var. Daniel Cerone twitter’dan #SaveConstantine hastag’i ile bir de tweet gönderdi. Cerone’in 2. sezona ilişkin umutlu olduğu görülüyor. Bilindiği gibi Ocak ayında yine Daniel Cerone bir tweet göndermiş ve 1. sezondan oldukça memnun olduğunu, NBC’nin 2. sezon onayını vereceğini umduğunu belirtmişti. Eğer bu noktada Constantine iptal edilirse çok büyük bir hayal kırıklığı olacak benim için.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. FİLM AKILDA KALICI ONAY ALMAMASI SAÇMA OLUR BENCE
    HANİ İZLEDİĞİM BÜTÜN DİZİLERDEN FARKLI Bİ HAVASI VAR ÖZELLİKLE JOHN 🙂
    2. SEZON ONAY ALIRSA PC BAŞINDANDA KALKMIYCAM 🙂

  2. Ben de hayranıyum karakterin ve dizinin bu yüzden devam etmesi için (bilenler bilir) Lucifer’da da olduğu gibi #SaveConstantine kampanyası başlatarak şansımızı deneyelim arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu