İptal/Devam

The Walking Dead 7.Sezon Onayını Kaptı!

AMC kanalında 2010 yılında yayınlanmaya başlayan ve 11 Ekim tarihinde 6. sezonuyla geri dönen The Walking Dead, zorlanmadan 7. sezon onayını alarak hayranlarını mutlu etti.

AMC‘nin rekortmen dizisi The Walking Dead uzun bir aradan sonra 6. sezonu ile geri dönmüş ve maceraya kaldığı yerden bizleri de ortak etmeye devam etmişti. 6. sezon 3. bölümü 25 Ekim tarihinde yayınlanan dizinin “Here’s Not Here” adlı 6. sezon 4. bölümü 1 Kasım Pazar günü yayınlanacak.

Kadrosunda, Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Steven Yeun, Norman Reedus ve Melissa McBride gibi isimlerin yer aldığı dizinin 7. sezonu ise 2016 yılının Ekim, Kasım ayı gibi bizlerle buluşacak.

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. *spoiler*
    Çoktandır siteye giremediğim için Glenn hakkında ayrı bir konu açıldı mı bilmiyorum fakat ben merak edenler için hazır gelmişken buraya yazayım. Glenn büyük ihtimal yaşıyor, çünkü hem imdb sayfasında sezon kadrosunun devamında yer alıyor, hemde twd kadrosunda dizide ölenlerin çıktığı “the talking dead” bölümüne “Glenn” karakterini canlandıran Steven Yeun çıkmadı. Ayrıca son olarak, Glenn’in ölüm sahnesinde zombiler iç organlarını koparıp yerken Glenn’in hala (en azından gözlerini açık tutabilecek kadar) yaşıyor olması pek mantıklı değil sanırım. Bunun yerine, tahmin yürüten kişiler, bunun Glenn’in üzerine düşen Nicholas olduğunu söylemişler. Tabii her halükarda aksinin de olma ihtimali yok değil, bunlar, akla gelen ilk ihtimaller olduğu için dizi yapımcıları izleyicileri daha büyük bir şoka uğratma isteğiyle bütün bunları kasıtlı olarak yapmış da olabilir, sanırım bunu anlamanın tek bir yolu var..
    *spoiler*

    1. The Walking Deadı en çok takip eden ve en heycanlı hayranı benim ?
      Odamda hepsinin posteri,oyuncakları kıyafetleri (bulabildiğim kadar) the walking dead yazılı ve poster baskılı tişörtleri ve tüm bölümlerin saniyesi saniyesine kadar ne olduğunu ezebere biliyorum.. Varsa benden daha iyi bir hayran bekliyorum bana diss atsın sjsjsj ?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu