İptal/Devam

Under The Dome Bitiyor Mu?

İki sezon önce CBS kanalında yaz dizisi olarak planlanan ve yayınlanmaya başlayan ancak bir anda bütün dikkatleri üzerine çekmesiyle devam kararı alınan Under The Dome dizisinden 2 sene sonra kötü haber geldi.

Stephen King‘in 2009 yılında yazdığı aynı adlı kitabından uyarlanan dizi 3. sezon sonunda yani 10 Eylül Perşembe günü yayınlanacak “The Enemy Within” adlı bölümle ekranlara veda edecek.

Dördüncü sezon onayı alamayan dizinin kadrosunda, Rachelle Lefevre, Mike Vogel, Alexander Koch ve Dean Norris yer alıyordu. Dizinin 3. sezon 12. bölümü ise 3 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Devamın Gelmesini Diğer Arkadaşlar Gibi Bende İsterim Ama Dizi Amerikada Diziyle İlgili Bi Tür Gerçekliğe İnanan Topluluk Oluşturduysa Bu Dizinin Devamının Çekilmesinede Yayınlanmasına da İzin Vermezler Malesef

  2. Dizinin sonu 4.cü sezon için açık kapı bırakıyor çocukların yumurtayı bulması dawn nin ölmemesi bir haftada 3 sezon bitirdim 3 cü sezonun son bölümünü bu gün izledim muhteşem bir dizi under the dome

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu