Now Reading:

According to Jim: TANITIM

According to Jim: TANITIM

Amerika Birleşik Devletleri’nde ABC kanalında yayınlanan bir komedi dizisidir. 2001 ve 2009 yılları arasında yayınlanan yapımın zamanla kendine özgü bir izleyici kitlesi oluşmuştur.

Tür: Komediaccording-to-jim
Oyuncular: James Belushi, Courtney Thorne-Smith, Larry Joe Campbell
İlk Sezonun Bölüm Sayısı: 22

 Dizinin Konusu

Ana karakterlerimiz evli ve 3 çocuklu olan Jim ve Cheryl çiftidir. Diziyi yayınlanmaya başladığı tarihten sonuna kadar takip etmiş birisi olarak Jim’in ne iş yaptığını ben dahi kestiremedim. Hatta tanıtımı için kollarımı sıvayana kadar Jim’in bir işi olduğunu dahi bilmiyordur. Çünkü Jim evde veya dışarıda sağda solda dolaşan birisiydi ama görünen o ki Jim inşaat sektöründe çalışıyormuş. Cheryl ise 3 çocuk annesi bir kadın ve Jim ile tamamen ters karakterlere sahipler. Cheryl, romantik ve duygusal iken Jim ise daha düşüncesiz.

Dizi genellikle evde veya evin yakınlarında geçer. Aslında ABC kanalı yapıma büyük bir vefa göstererek 8 sezon arkasında durmuştur. Çünkü dizi ilk sezonlarında gayet iyi giderken ardından düşüşe geçmiştir. Örneğin, Jim’in her türlü anlamsız hareketine Cheryl’nin her seferinde tahammül etmesi ve aralarındaki problemlerin her zaman büyümeden çözülmesi gibi birçok tutarsızlık olsa da 8 sezon gitmiş bir dizidir.

Fragman

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.