İptal/Devam

The Last Ship 3. Sezon Olacak mı?

TNT ekranlarında yayımlanan The Last Ship dizisinde: laboratuvar ortamında yaratılan ölümcül bir virüsün hızla dünya geneline yayılması sonrasında bu virüs için tedavi bulmaya Dr. Rachel Scott (Rhona Mitra), USS Nathan James gemisinin kaptanı ve mürettabatı ile aksiyon, macera dolu gizemli bir yolculuğa çıkar.

22 Haziran 2014 tarihinde prömiyer yapan dizinin şu sıralar 2. sezonu devam ediyor. 13 bölümden oluşan 2. sezon 6 Eylül 2015 tarihinde sezon finali yapacak. Çekimlerine önümüzdeki yıl başında başlanacağı planlanan The Last Ship, 3. sezonuyla 2016’nın yaz aylarında ekrana geri dönecek.

https://www.youtube.com/watch?v=xliG2GjHz94

3. sezon onayının ardından dizinin hayranları biraz da olsa rahatlamış durumda. Tom Chandler (Eric Dane), 2. kaptan Mike Slattery (Adam Baldwin) ve Dr. Rachel Scott (Rhona Mitra)’ın bulmuş olduğu tedavini yayma ve bu tedaviyi kötü güçlerin eline düşmesini önlemeye çalışmalarını bir sezon daha izleyeceğiz. Kim bilir belki de önümüzdeki sezon artık yeni bir medeniyet kurulabilir, o şekilde dizinin yönü çok farklı bir noktaya doğru değişebilir.

dizimood

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu