Haber

Dexter Geri mi Dönüyor?

Yayımlandığı 2006 – 2013 yılları arasında adını unutulmaz diziler arasına yazdırmayı başaran, seri katil Dexter Morgan‘ın hikayesini anlatan diziyle ilgili heyecan verici bir iddia ortaya atıldı. Dexter‘ın yayımlandığı Showtime kanalının sahibi David Nevins gerçekleşen söyleşide bu iddiaları doğrular nitelikte demeçler verince tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Son zamanlarda eski dizilerin tekrar gündeme gelmesi ve ekranlara dönmesiyle birlikte akıllara acaba sorusunu getiren Dexter, yakın bir süre içerisinde geri dönerse şaşırmayın! David Nevins:”The X-Files ve Prison Break gibi eski ve çok ünlü dizilerin ekranlarda tekrar yerini almasıyla birlikte, şahsen Dexter‘ın da geri dönmesini çok isterim” dedi.

2013 yılında 8. sezonuyla ekrana veda eden Dexter, sezon finalinde zaten bir açık kapı bırakmış, geri dönerse kaldığı yerden devam etse kimsenin yadırgamayacağı bir sona imza atmıştı.

Sıkı bir Dexter hayranı olarak bu habere hem sevindim, hem de üzüldüm. Eğer olur da Dexter ekrana dönerse elbette izleyeceğim. Ancak alıştığım, sevdiğim, kafamda yeri değişmeyecek Dexter karakteri ve yan karakterlerin kimyası bozulur ve 8 yılın tadını bozarlarsa işte o zaman üzülürüm.

 

Umut C

#dizimood kurucusu, yabancı dizi izlemeyi sever.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu