İptal/Devam

Banshee 5. Sezonu Olacak mı?

İlk olarak 2013 yılında Cinemax kanalında sezon prömiyeri yapan Banshee dizisi, 3 sezondur sergilediği başarılı grafiği ile dikkatleri üzerine çekmiş ve 4. sezon onayı almıştı. Başrollerinde Antony Starr, Ulrich Thomsen ve Ivana Milicevic gibi yıldızların yer aldığı dizide, 3 sezon boyunca bol aksiyon, bol macera ve entrika dolu anlar izledik.

Gözler yapımın 4. sezonuna çevrilmişken gelen haberler, dizinin hayranları tarafından hayal kırıklığı olarak karşılandı. 4. sezon onayı alan ancak 4. sezonun son ve final sezonu olarak gerçekleşeceği bilgisi dizinin sonunun geldiğini resmen duyurmuş oldu. Banshee 4. sezonu destansı ve çok özel bir finalle sona erecek, son sezon 8 bölümden oluşacak ve yapımcıya göre uzun yıllar konuşulacak bir final Banshee hayranlarını bekleyecek.

5. sezonunun olmasını çok isterdim, ekranda gerçekten de başarılı bir grafik yakalayıp; istikrarlı şekilde bunu sürdürebilen ender kaliteli yapımlardan birisiydi Banshee… Umarım aynı ekip farklı bir projede yeniden bir araya gelebilir ve izlenmesi bu kadar keyifli farklı işlere de imza atabilirler.

Banshee 4. sezonu 2016 yılında ekranlarda olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu