İptal/Devam

Shameless 6. Sezon Ne Zaman?

Showtime‘ın milyonlarca kişi tarafından severek takip edilen dizisi “Shameless” 5 Nisan 2015’te 5. sezon finalini yapmıştı. Her yıl uzun süren sezon araları nedeniyle sitemkar bir şekilde beklediğimiz diziden mutlu haber sonunda geldi.

SHAMELESS DİZİ KONUSU

Alkolik bir baba, bipolar bozukluğuna sahip bir anne, çarpık ilişkiler, ve tüm bu hikayenin ortasında hayat mücadelesi veren birbirinden farklı, renkli karaktere sahip altı kardeş… Shameless‘ı kısaca bu şekilde tanımlamak mümkün. Ancak tüm bunların altında yatan ana hikaye, muhteşem oyunculuklar, yok artık dedirten o anlar ve karnınız ağrıyana dek atacağınız kahkahalar bu dizinin bu kadar sevilmesini sağlayan birkaç unsurdan birisi.

shameless

Bahsettiğimiz gibi uzun süreli bekleyiş devam edecek ancak en azından ne kadar bekleyeceğimizi bilerek, net bir geri sayım yapmak işimizi kolaylaştıracak. Shameless 6. sezonu ile 17 Ocak 2016 pazar akşamı Showtime ekranlarında olacak. Dizide Frank Gallagher‘ı canlandıran William H. Macy sergilediği performansla Emmy Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu (Komedi) dalında aday olarak gösterilirken, dizide çok farklı bir yeri olan ve geçen sezon ayrılan Joan Cusack (Sheila Jackson) da En İyi Kadın Konuk Oyuncu (Komedi) dalında aday gösterilmeyi başardı.

dizimood

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu