Künye

The Last Man on Earth: TANITIM

FOX‘un yeni dizisi The Last Man on Earth (Dünya’daki Son Adam) sezon prömiyerini gerçekleştirdi. 1 Mart’ta yayımlanan ilk iki bölümüyle büyük beğeni toplayan dizide başrol olarak Will Forte‘yi izliyoruz. Dizinin en önemli özelliklerinden birisi tek kamera ile çekilmesi. Bir diğeri ise herhangi bir kahkaha efekti bulunmaması. 22 dakikalık bölümlerden oluşacak ilk sezonda Will Forte’a Kristen Schaal (Carol Pilbasian) eşlik ediyor. Will Forte oyunculuğun yanı sıra dizinin yaratıcılığını ve Phil Lord, Christopher Miller ve Seth Cohen gibi isimlerle birlikte dizinin yapımcılığını da üstleniyor.

Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu
Oyuncular: Will Forte, Kristen Schaal, Cleopatra Coleman, Mel Rodriguez
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 10

Dizinin Konusu

Sıradan ve sıkıcı bir hayatı olan, bankada çalışan, Phil Miller (Forte) ailesine bağlı ve onları çok seven bir adamdır. Derken 2019 yılında ölümcül bir virüs dünya üzerindeki tüm canlı yaşamını sona erdirir. Arizona Tucson’da yaşayan Phil, tüm Amerika kıtasını gezerek bir canlı aramaya başlar. Gezdiği her yere Tucson’da Yaşam Var işaretleri koymaktadır. Şimdi o artık insanlığın tek umududur. Dünya üzerinde kalan son adam olan Phil Miller başka birisini bulabilecek mi? Her şeyden önemlisi, bir kadın bulup insanoğlunun soyunu devam ettirebilecek mi?

Cast Away, 28 Days Later, Omega Man, ve I am Legend gibi yapımlara benzeyen hatta sık sık onlara göndermeler yapan dizi ilk sezon finalini 26 Nisan’da gerçekleştirecek. İlk bölümleri oldukça keyifli olan dizinin 2. sezon onayını alıp alamayacağını hep birlikte göreceğiz.

Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=ZmHZLjL_tVY

Umut C

#dizimood kurucusu, yabancı dizi izlemeyi sever.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu