Now Reading:

New Girl 6. Sezon Onayını Aldı!

New Girl 6. Sezon Onayını Aldı!

New Girl 6. sezon olacak mı? New Girl 6. sezon ne zaman? Soruları son günlerde dizinin hayranlarının en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Dizinin %70-30 yenilenme ve iptal ihtimali olduğu konuşulurken, sizlere sevindirici haberi vermek istedik.


FOX‘un bu sezon yeni sezon onayı verdiği dizi sayısı oldukça fazla. Bu durum New Girl gibi projelerin genel bütçeye yük olması ve artık geri dönüşlerin de önceki sezonlar kadar olmaması nedeniyle dizinin final yapması da ihtimaller dahilindeydi. Bugün yapılan açıklamayla birlikte kanal New Girl için yeni sezon siparişi verdiğini resmen duyurdu.

2011 yılında ekranlara gelmeye başlayan New Girl şuan 5. sezon 14. bölümü geride bırakmış durumda. Dizinin 100. bölümü geride bırakmasıyla birlikte FOX Enternainment başkanı David Madden:”New Girl ekibini 100. bölümü geçtikleri için içtenlikle kutluyorum. Önümüzdeki sezonu şimdiden iple çekiyorum. Birbirinden eğlenceli bölümleri ve karakterlerin hayatlarını izlemek için sabırsızlanıyorum” diyerek müjdeli haberi vermiş oldu.

FOX’un en çok izlenen komedi dizisi olma özelliğini taşımaya devam eden New Girl’de Zooey Deschanel‘ın hamileliği ufak tefek problemlere yol açsa da dizi hiçbir şekilde kan kaybetmeden yoluna devam etmeyi başardı.

New Girl, The Last Man on Earth, Brookyln Nine-Nine ve Scream Queens ile birlikte Empire, Bones, Gotham, Rosewood ve Lucifer ile birlikte 2016 sonbaharını görmeyi garantileyen diziler arasına girmiş durumda. FOX’un vermiş olduğu 22 bölümlük sipariş New Girl dizisinin yaklaşık 138. bölüme kadar ulaşacağının da bir göstergesi sayılıyor.

New Girl Dizisinde Bollywood Rüzgarı

New Girl 5. Sezondan Fragmanlar

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin