Now Reading:

J.Y Park – Conan O’Brien ve Steven Yeun’dan Kore Şarkısı!

J.Y Park – Conan O’Brien ve Steven Yeun’dan Kore Şarkısı!

The Walking Dead dizisi geçtiğimiz günlerde 6. sezon finalini yaptı ve 6 aylık bir tatile çıktı. Dizinin geleceği en çok merak edilen karakterlerinden “Glenn” i canlandıran “Steven Yeun” ünlü komedyen Conan O’Brien ve Güney Kore’nin en çok izlenen pop yıldızlarından J.Y Park ile birlikte “Fire” şarkısını hem seslendirdi, hem de klibinde oynadı.

1990’lı yılların başlarında Güney Kore’de K-pop adıyla başlayan müzik akımı, elektronik dans müziği olarak sınıflandırılabilir. Geçtiğimiz yıllarda PSY’ın Gangnam Style şarkısıyla birlikte tüm Dünya’nın bu müzik türüyle tanışması ve giderek popüler bir hale gelmesine bir çoğumuz tanıklık etmiştir. K-pop aynı zamanda sadece bir müzik kültürü değil, altkültür olarak da bahsedilebilir. Yine bu türün en önemli isimlerinden Park Jin-young (J.Y Park – JYP) Fire isimli şarkısı için Conan O’Brien ve Steven Yeun ile bir araya geldiler.

Oldukça eğlenceli bir parça olan Fire, Conan O’Brien ve Steven Yeun’un eşsiz oyunculuğuyla da bir hayli renk kazanmış ve ortaya harika bir K-pop parçası çıkmış. K-pop’un en ünlü gruplarından “Wonder Girls” te (ülkemizde de ciddi bir takipçi kitlesi mevcut) klipte iki defa görünüyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri J.Y Park – Conan O’Brien ve önümüzdeki sezon başına neler geleceğini çok merak ettiğimiz Glenn yani Steven Yeun’un sıradışı performansıyla baş başa bırakıyoruz.


Daha önce izlememiş olanlar için Steven Yeun ve Conan O’Brien’ın bir diğer Kore macerasını da tavsiye ediyoruz.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin