Now Reading:

New Girl’de Bollywood Rüzgarı

New Girl’de Bollywood Rüzgarı

2011 yılında FOX ekranında yayınlanmaya başlayan New Girl‘ün 5. sezonundan ikinci fragman geldi. Yayınlanan fragmanda New Girl ekibinden Nick ve Schmidt‘in, Bollywood sinemasına hiç de uzak olmadıkları, gösterdikleri güzel performansla ortaya çıktı. Öte yandan 5 Ocak 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak yeni sezonda bir de sürpriz yaşanacak ve dizinin kadrosunda Megan Fox yer alacak.

New Girl 5.Sezon Fragmanı

Schmidt ve Cece‘in nişan töreninde çekilen sahne, bizleri yeni sezon için bir hayli sabırsızlandırıyor.

Kadrosunda Jake Johnson, Zooey Deschanel, Max Greenfield, Hannah Simone ve Lamorne Morris‘in yer aldığı yapımda Megan Fox‘u göreceğiz. Two and a Half Man ve What I Like About You gibi komedi ağırlıklı yapımlara da konuk oyuncu olarak katılan Fox‘un New Girl‘deki performansını merakla bekliyoruz.

Öte yandan Zooey Deschanel, diziden annelik izni aldığı için geride bıraktığımız sezonlarda olduğu kadar aktif olarak yer alamayacak. İşte o noktada dedikodu kazanı hemen kaynamaya başlıyor çünkü, Deschanel‘ın boşluğunda Megan Fox‘un dizide kalıcı olabileceği söylentiler arasında yer alıyor.

Son olarak not düşmekte fayda var, dizinin beşinci sezonunda The O.C. buluşması da yaşanacak. Schmidt‘e hayat veren Max Greenfield‘ın babası olarak Peter Gallagher kadroda yer alacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin