Now Reading:

Lucifer 2. Sezon Ne Zaman?

Lucifer 2. Sezon Ne Zaman?

2016 “En iyi yabancı diziler” listesinde hızla üst sıralara tırmanan Lucifer dizisinden güzel haber sonunda geldi! İlk bölümünün 2015 yılında internet üzerinden yayınlanmasıyla birlikte başlayan serüven, 2017 yılında da devam edecek.

2. sezon onayını alan Lucifer dizisi başlangıçta çok büyük tepkiler çekse de, ilerleyen bölümlerde korkulan olmadı ve dizi kendi yolunda ilerleyerek 2. sezon hakkını elde etti. Lucifer dizisi ilk bölümün ardından oldukça merak edilen ve en çok izlenen yabancı diziler arasına girmeyi başarsa da, ilerleyen zamanlarda büyük bir izleyici kitlesini de kaybetmeye engel olamadı.

Dizinin konusu ise şöyle

Cehennemim en acımasız ismi şeytan Lucifer, artık kötülük yapmaktan yorulmuş ve inzivaya çekilerek dünyamıza dönmüştür. Çoğu yetkisini geride bırakarak sıradan ve düşük profilli bir hayat yaşamak ister. Bir gece kulübünün sahibi olarak iş hayatına atılır ancak yolu FBI ile birleşir. FBI için çok önemli bir bilgi kaynağı haline gelen Lucifer artık kötülükten ziyade yaptığı iyilik ve yardımlarla gündeme gelecektir.

Lucifer Fragmanı

Bu yıl FOX’un en çok izlenen ilk 5 dizisi arasına giren Lucifer, ilk bölümüyle 7 milyondan fazla izleyiciye ulaşmıştı. Ancak ilerleyen günlerde reyting oranlarının %40-45’ini kaybedince 2. sezon onayının gelip gelmeyeceği konusunda dizinin hayranları korkmaya başlasa da, FOX’tan gelen sevindirici haber adeta yüreklere su serpti. Kuşkusuz FOX’un da bu gerilemeden memnun olmadığı kesin. Mutlaka ikinci sezon için hikayede radikal değişiklikler olacaktır, daha çarpıcı ve hareketli bir sezon olacağını düşünüyorum. Bakalım yeni sezondan ilk fragmanlar gelmeye başladığında ne gibi değişiklikler olacak, hep birlikte göreceğiz.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin