Now Reading:

Shadowhunters 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Shadowhunters 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Clary Fray’in hikayesi devam ediyor! Eski adıyla ABC Family, yeni adıyla Freeform‘da yayınlanan dizi Shadowhunters: The Mortal Instruments, 2. sezon onayını almayı başardı. Televizyon eleştirmenleri ve diziyi izleyenler tarafından sık sık eleştiri yağmuruna tutulan dizinin 2. sezon onayı alması çok uzak bir ihmal olarak görünüyordu. Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende, Matthew Daddario, Emeraude Toubia, Isaiah Mustafa ve Harry Shum Jr. gibi oyuncuların yer aldığı dizi 13. bölümüyle 5 Nisan’da ilk sezon finalini yapmıştı.

Gerek hikayesindeki aksaklıklar, gerek kötü görsel efektler dizinin göze batan olumsuz noktalarıydı. Hatta dizinin izlenme oranları o kadar düşmüştü ki %50’den fazla bir seyirci kaybına uğramıştı. Zaten çok fazla bir seyircisi olmaması ve kötü gidişatın bir türlü düzelmiyor olması diziyi sevenleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Sonraki bölümler bu durum biraz daha aşıldı. İlk bölümün ardından ilerleyen grafik düşüşte görünse de, dizi son bölümlerde iyi bir şekilde toparlandı ve Freeform kanalının en çok izlenen 2. dizisi olmayı başardı. Bununla birlikte de diziye bir sezon daha şans verildi ve ikinci sezon onayını aldı.

Shadowhunters Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=hNm_OXaNYKs

İlk bölümü izleyenler ve sezon finali izleyenler aradaki farkın ne kadar büyük olduğunu rahatlıkla görebiliyor. Sosyal medya platformlarında da sık sık bu durum dile getiriliyor. Kimsenin beklemediği şekilde iyi bir noktaya ulaşan Shadowhunters, diziyi beğenmeyen ve izlemeyi bırakanları tekrar diziye geri kazandırabilmeyi de başarmış durumda. Yeni sezonun çekimlerine ise çok uzun bir ara verilmeden yakında başlanacak. Hatta dizinin yayın tarihi de yine 2016 yılının içinde olacak. 2016 sonbaharı veya yaz aylarında yine 13 bölüm olarak ekranlara gelmesi beklenen Shadowhunters ile ilgili gelişmeler ortaya çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin