Now Reading:

Episodes: TANITIM

Episodes: TANITIM

Kaliteli yapımları saymakla bitmez kanallar Showtime ve BBC Two, 2011 yılında ortak bir yapıma imza attılar. Showtime’ın 9 Ocak, BBC Two’nun da 10 Ocak’ta yayınladığı yapım daha ilk günden büyük bir beğeni toplamış komedi dizisidir.

Tür: Komedi
Oyuncular: Matt LeBlanc, Stephen Mangan, Tamsin Greig
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 7

Dizinin Konusu

Episodes, İngiltere’de yayınlanan başarılı bir sitcom’ları varken dizinin uyarlamasını yapmak için Amerika’ya taşınan iki senaristin başından geçen olaylar üzerine kuruludur. Ülkemizde diziyi, D-Smart bünyesindeki kanallardan FX yayınlıyor. Dizinin konusuna net olarak değinecek olursak;

Sean ve Beverly Lincoln, Lyman’s Boys adlı İngiliz dizisinde senaristlik yapan ve dizileri oldukça başarılı giden bir çifttir. İngiltere’nin Emmy Ödülleri olarak görülen BAFTA‘yı birden çok kez kazanan ikili, ödülü en son kazandıkları gece yeni bir teklif alırlar. Hem de hayatlarını tümüyle değiştirecek türden bir teklif… Dizinin Amerika versiyonunu kanalında görmek isteyen Merc Lapidus, ikiliye içten içe uzun zamandır istedikleri bir şeyi teklif eder. Hollywood… Hayatlarında yeni bir sayfa açmak ve yeni bir şehirde farklı bir işin içinde olmak isteyen Lincoln çifti teklifi kabul eder ve bir anda kendilerini Hollywood‘da bulur.

Fragman

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.