Now Reading:

Castle: TANITIM

Castle: TANITIM

Dizi yapımcıları, “House” gibi konu ile alakası olmayan soy adından türeterek yapıma Castle ismini vermişler. 16 Mart 2009 yılında yayınlanmaya başlayan ABC‘nin dizisinin yapımcıları, Mavi Ay‘ın da içinde olduğu birkaç romantik komedi dedektiflik dizisini örnek almışlar.

Tür: Komedi, Suç, Dram castle
Oyuncular: Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 10

Dizinin Konusu

Dedektiflik ve cinayet romanları ile ünlü olan yazar Richard Castle, son romanında ana karakterini öldürmüş olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşamaktadır. Tam bu esnada, New York Polis Departmanından dedektif Kate Beckett‘ın baktığı bir davaya bulaşır ve bu noktadan sonra biz izleyicilerse, kendimizi yeni bir David Addison & Maddie Hayes ikilisi ile başbaşa buluyoruz.

Yazarı canlandıran Nathan Fillion‘ı Two Guys a Girl and a Pizza PlaceFirefly ve Desperate Housewives gibi birçok dizide canlandırdığı unutulmaz karakterler ile tanıyoruz. Dizinin reklamı da zaten Fillion üzerinden yapıldı. Dedektifi canlandıran Hırvat asıllı Kanadalı Stana Katic‘in ise yolu daha önce E.R, 24, Hereos gibi dizilerden geçmiş ama bu yapım ilk başrolü niteliğini taşıyor. CSI’lardan sıkıldım ve şöyle güzel, tatlı bir ikiliden bol çekişmeli bir dedektiflik dizisi izlesem diyorsanız Castle tam size göre.

Fragman

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.