Now Reading:

Bosch 3. Sezon Onayı!

Bosch 3. Sezon Onayı!

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir heyecanla takip edilen, Amazon’un dizi sektörüne güçlü adımlarla devam etmesini sağlayan dizisi Bosch 2. sezonun ardından 3. sezon onayını almayı başardı. Gizem ve dram türünde başarılı yapımlar arasına adını yazdıran Bosch, Mark Derwin, Titus Welliver ve Jamie Hector‘un aralarında yakaladıkları iyi uyumla birlikte Amazon’un beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Bosch 3. Sezon 

11 Mart 2016 akşamı 2. sezonu yayınlanacak olan Bosch, 1 Nisan’da yapılan açıklamayla birlikte önümüzdeki yıl da bizlerle birlikte olacak. The Good Wife ve Argo’da izlediğimiz Titus Welliver kariyerinde “altın işlere” imza atmamış olsa da, Bosch ile bu eksikliği kesinlikle giderdi diyebiliriz. Bosch’un partnerini canlandıran Jamie Hector ise gerçekten de Jerry karakterini alıp çok başka bir yere taşıdı. Kadronun en dikkat çeken isimlerinden, Fringe dizisinde izlediğimiz Lance Reddick’ten başkası değil. Onun da başarılı performansı Bosch’un bütün olarak iyi işlemesini sağlıyor diyebiliriz.

Bosch Dizi konusu Nedir? 

Göz gözü görmeyen, karanlık ve yoğun yağışlı bir gecede, elinde silah taşıyan birisini gören Bosch onun peşinden koşmaya başlıyor. Bosch silahını çekiyor ve karşısındaki kişiyi öldürüyor. İlk sezonun ilk açılış sahnesi bu şekildeydi. Ardından iki yıl ileriye sarmış ve sonrasında olanları çözmeye çalışmıştık. Başarılı bir dedektif olan Bosch’un birbirinden farklı davaları çözmesini, bol aksiyonlu anlarda kendisine has tavırlarıyla olaylara yaklaşımı ve hareketlerini bir yıl daha izleyeceğiz. Dizinin 3. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağına dair bir bilgi henüz bulunmuyor.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin