Now Reading:

Biten Set Aşkları

Biten Set Aşkları

Her ne kadar kabul etmesek de hepimiz birazcık dedikodu ve skandalı severiz. İzlediğimiz dizilerdeki karakterler hakkında şeyleri öğrenmek için araştırmalar yapar, eğer o karakteri kendimize yakın görürsek de özel hayatını da öğrenerek o karakterle daha da özdeşleşmek isteriz. Bizde bu haberimizde sette başlamış ve sonu kötü şekilde bitmiş ilişkileri sizlere göstermek istedik…

Michael C. Hall & Jennifer Carpenter

2006 ve 2013 yılları arasında yayınlanan ve kült bir yapım haline gelen Dexter’ın setinde tanışan ve dizide abi-kardeş rolünde yer alan ikili kısa süre sonra birlikte olmaya başladılar. Ardından evlenen televizyonun örnek çifti, kısa bir süre de olsa mutlu bir evlilik yaşadılar ancak Hall’ın sadakatsizliği yüzünden evlilikleri son buldu.

Ian Somerhalder & Nina Dobrev

Başlıksız-1

The Vampire Diaries’in ve dizi dünyasının en dikkat çekici çiftleri arasında gösterilen Ian Somerhalder ve Nina Dobrev’in ilişkisi hem oyuncuların hem de dizinin akıbetini etkiledi. Dobrev, hayatını değiştirdiğini itiraf ettiği ilişkisinin bitmesinin ardından diziden ayrılma kararı aldı.

Sebastian Stan & Leighton Meester

dsf

Gossip Girl setinde tanışan ikilinin aşkı çok uzun sürmedi ve hatta ilişki Badgley ve Lively aşkıyla aynı dönemde son buldu.

Milo Ventimiglia & Alexis Bledel

fdsfad

Son zamanlarda haberini sıklıkla yaptığımız Gilmore Girls’ün eski bölümlerinde yer alan Ventimiglia ve Bledel ikilisi sette tanışmış ve ilişkileri tam 4 yıl boyunca sürmüştü. Ardından ayrılan ikili tekrar bölümleri çekilen Gilmore Girls’te tekrar bir araya gelecek.

Joshua Jackson & Katie Holmes

cxzcxz

Bir dönem yayınlanan ve her gencin kalbinde iz bırakan meşhur aşk hikayesi Dawson’s Creek ile başlamıştı ancak bu hikayenin sonucu da diğerleri gibi oldu. Biten ilişkinin ardından konuşan Holmes, “Pacey ve Joey’nin yaşadığı, şey bizim yaşadığımızdan oldukça uzaktı.” demiş.

Penn Badgley & Blake Lively

sadsa

Yine Gossip Girl setinde başlayan ve olumsuz sonuçlanan bir ilişki. Dizide yaşadıkları ilişki her ne kadar evlilikle sonuçlanmış olsa da bu durum maalesef gerçek hayatta böyle olmadı.

Adam Brody & Rachel Bilson

dasdsa

Bir dönem yayınlanmış ve çoğu kişi için ayrı bir yeri olan The O.C.’nin setinde tanışan ikili kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başladılar. Ancak ünlü çiftin yaşadıkları aşk sette çok büyük sorunlara sebep olmuş ve ayrılığa zemin hazırlanmıştı.

Johnny Galecki & Kaley Cuoco

dsdsdsadas

Küçük ekranın en uzun soluklu yapımlarından birisi olan The Big Bang Theory setinde tanışan Galecki ve Cuoco, dizide Penny ve Leonard’ın yaşadıkları aynı durumu yaşadılar desek yanlış olmaz. Çift iki yıl boyunca birlikteliklerini gizli tutmayı başarmış ancak ilişkinin sonu hayal kırıklığı olmuştur.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin