Now Reading:

Bir Solukta İzleyebileceğiniz 10 Mini Dizi

Bir Solukta İzleyebileceğiniz 10 Mini Dizi

Bazen sıkıldığımızda ya da işten yorgun bir şekilde eve geldiğimizde, ayaklarımızı uzatıp yanına da atıştırmalık bir şeyler alıp dizi keyfi yapmak isteriz. Ancak dizilerin uzun süren bölümleri ve hiç bitmeyen uzun sezonları gözümüzü korkutabilir. Sizde benim gibi düşünenlerden iseniz, özenle hazırladığımız 10 mini diziye göz atmanızda fayda var;

11/22/63 / 2016 / 8 Bölüm

11.22

İngilizce öğretmeni Jake Epping, John F. Kennedy‘e düzenlenecek suikastı engellemek için 1960’lı yıllara gider ve o dönemde bir kadına aşık olur. Bambaşka insanlarla tanışan karakterimiz büyük bir ikilemde kalacaktır.

https://youtu.be/NXUx__qQGew

The Night Of / 2016 / 8 Bölüm

the night of konusu

New Yorklu genç bir taksici, bir kadınla tanışır ve geceyi birlikte geçirmeye karar verirler. Adamın evinde geçirilen gecenin ardından, sabah işler çığırından çıkar, çünkü kadın ölmüştür. Polis, avukatlar ve hatta kendi ailesi bile taksiciye suçlu gözüyle bakar. Acaba adamımız masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

Olive Kitteridge / 2014 / 8 Bölüm

Olive Kitteridge Konusu

Öğretmen Olive Kitteridge, ailesine aşırı bağlı bir kadındır. Sadece kendisini ve kendisine yakın olan insanları ve özellikle de ailesini çok önemser. Bu durum, oğlu için çok zor bir hal almıştır. Oğlu hiçbir zaman Kitteridge‘in istediği kadar zeki ve başarılı olamamıştır. Eşinin ise çok yüzeysel biri olduğunu düşünen karakterimiz mutlu aile hayatının peşindedir.

A Young Doctor’s Notebook / 2012-2013 / 8 Bölüm

a-young-doctors-notebook-daniel-radcliffe-jon-hamm

1900’lü yılların başında Rus Devrimi sırasında, genç doktor Vladimir Bomgard küçük bir kasabaya hastalarla ilgilenmesi için gönderilir. Fakat yalnızca bulunduğu yerden ötürü başına gelen olaylar değil, kasabalıların batıl inançları ile de mücadele etmek zorunda kalacaktır. Dizi, Mikhail Bulgakov‘un yine aynı adlı eserinden küçük ekrana uyarlanmıştır.

Houdini / 2014 / 2 Bölüm

houdini

Toplam iki bölümden oluşan dizide fakir bir Yahudi çocuğunun, dünyanın en büyük sihirbazı olma yolunda yaşadıkları konu edinilmektedir.

Utopia / 2013-2014 / 12 Bölüm

utopia Konusu Nedirr

Dizi, gizemli ve efsanevi bir romandan küçük ekrana uyarlanmıştır. The Network adlı gizli ve acımasız bir organizasyonun peşine düşen beş arkadaşın yaşamak için kaçmaktan ve koşmaktan başka çareleri yoktur.

The Slap / 2015 / 8 Bölüm

The Slap Konusu Nedir

Bir doğum günü partisi ne kadar felaket getirebilir? İşte The Slap‘ta bu sorunun cevabı ile karşılaşıyoruz. Kutlamaya katılan misafirlerden birinin, yaramaz bir çocuğa tokat atması ile başlayan olaylar çığırından çıkar.

Millennium / 2010 / 6 Bölüm

Millennium Konusu Nedir

Gazeteci Mikael Blomkvist ve gizemli hacker Lisbeth Salander bir kadının kaybolması ve masum bir adamın öldürülmesi üzerine bir araştırma yaparlar. Dizi Stieg Larsson‘ın yine aynı adlı üçlemesinden küçük ekrana uyarlanmıştır.

The Escape Artist / 2013 / 3 Bölüm

The Escape Artist Konusu Nedirr

Will Burton zeki, karizmatik ve yetenekli bir avukattır. Uzmanlık alanı cinayetler olan Burton, hiçbir davayı kaybetmez ve müşterilerinden de yüklü miktarlarda ödeme alır. Fakat korkunç bir suçtan yargılanan müvekkilinin serbest kalmasını sağladığı için aksiyon dolu olaylar gerçekleşecektir.

Parade’s End / 2012 / 5 Bölüm

Parade's End Konusu Nedir

Kusursuz bir İngiliz aristokrat olan Christopher Tietjens, doğru bildiği yoldan şaşmayan ve değerlerine sıkıca bağlı bir adamdır. Ama asla tahmin edemeyeceği bir şey olur ve Valentine adlı genç bir kadına aşık olur ve evlenirler.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin