Yaz dizilerinin yavaş yavaş gösterime girmeye başlamasıyla birlikte, uzun süredir takip ettiğimiz bir çok dizi sezon finali yaptı. Peki hangi dizilerde, hangi ana ve ara karakterler öldü?

Game of Thrones

joffrey

Hemen hemen herkesin nefret ettiği, sarışın kral Joffrey, sürpriz bir şekilde dizi daha sezon finali yapmadan öldürüldü. Televizyon tarihinin en nefret edilen karakterleri arasında yer almayı başardığını söylemek zor değil.

The Walking Dead

hershel

The Walking Dead’in tonton, baba figürü Hershel çok sürpriz bir sahneyle Vali tarafından herkesin gözleri önünde öldürülmüştü.

Teen Wolf

alison

Allison’ın ölümü izleyenlerde adeta şok etkisi yarattı. İlk aşkı Scott’ın kollarında gerçekleşen bu ölüm sahnesi oldukça dramatikti.

House of Cards

zoe-barnes

Frank Underwood tarafından öldürülen Zoe Barnes, ilk sezonda dizinin ana karakterlerinden birisi olarak karşımıza çıkmış ve herkes tarafından sevilmişti. 2. sezonun hemen başında metronun altına itilerek öldürülmesi bizi de çok şaşırttı doğrusu.

Person of Interest

carter-dead

Joss Carter ile John’un aralarında en sonunda beklenen aşk gerçekleşti diye sevinecekken, sevincimiz kursağımızda kaldı. John’un yaşadığı hayal kırıklığını hepimiz yaşamadık mı?

2 Comments

Bir cevap yazın