Amerika’da her yıl düzenlenen anket ile birlikte “En Çok Sevilen Oyuncu” listesi bu yıl da belli oldu. Harris şirketi tarafından gerçekleştiren anketlerde Amerika’nın en sevdiği oyuncu daha önce de dört defa bu noktaya layık görülen Tom Hanks oldu. 2002, 2004, 2005 ve 2013’te olmak üzere dört defa en çok sevilen oyuncu seçilen Tom Hanks, son projesi Bridge of Spies ile büyük ses getirmeyi başardı.

Geçtiğimiz yıl birinci seçilen Denzel Washington iki sıra geriledi ve bu yıl üçüncü sırada yer aldı. Listenin önemli isimlerinden Johnny Depp ise iki basamak yükseldi ve Tom Hanks’ten sonra en çok sevilen ikinci oyuncu olarak listeye girdi. Bu yılın dört ve beşinci sıralarını ise John Wayne ve Harrison Ford ikilisi paylaştı. Listenin ilk onuna baktığımızda kadın oyuncuların ilk beş içerisine giremediğini görüyoruz.

Ünlü oyuncu Sandra Bullock altıncı, Jennifer Lawrence ise yedinci sırada kendisine yer bulabildi. İlk on içerisinde kalan son üç isim ise şöyle: Brad Pitt, Clint Eastwood, Julia Roberts. İlk on içerisine sadece üç kadın oyuncunun girmiş olduğunu da tekrar belirtelim. Son derece saygın bir anket şirketi olan Harris’ın önümüzdeki yıl yapacağı anket şimdiden büyük merak konusu oldu.

Bir cevap yazın