Now Reading:

Gilmore Girls Geri Dönüyor!

Gilmore Girls Geri Dönüyor!

Bir dönemin en çok sevilen yapımlarından Gilmore Girls yaklaşık on yıl aradan sonra yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 2000-2007 yılları arasında 7 sezon boyunca birbirinden keyifli bölümleriyle akıllarımızda güzel bir yer edinen Gilmore Girls, 154. bölümle birlikte final yapmış ve hikaye noktalanmıştı. 1 defa Altın Küre Ödülleri‘ne aday olma başarısını gösteren yapım, yaklaşık 70 farklı ödüle aday gösterildi ve çeşitli türlerde 20 ödülün sahibi oldu.

Dizinin yayın haklarına sahip olan Warner Bros. dijital dizi-film platformu Netflix ile masaya oturdu ve en sonunda anlaşmanın gerçekleştirildiğini duyurdu. Netflix’in bir süredir Warner Bros. ile görüşmelerinin sürdüğünü, ancak çeşitli aşamalarda görüşmenin tıkandığını duymuştuk. Sonunda bu anlaşmazlıklar da giderildi ve 2000’lerin unutulmaz yapımlarından Gilmore Girls eski kadrosu ve yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam etme şansını kazandı. Daha önceki bölümlerden aşina olduğumuz isimler yeniden bizlerle birlikte olacak. O isimlerden Alexis Bledel, Scott Patterson, Lauren Graham, Kelly Bishop, Keiko Agena ve Sean Gunn yeni bölümlerde rol alacak.

Dizinin en önemli karakterlerinden birisini canlandıran Melissa McCarthy’nin yeni seride olup olmayacağı ise kesinleşmedi. Dizinin dört bölümden oluşması ve her bölümün bir buçuk saat olması beklenirken, bölüm sayısı ve süresiyle ilgili değişikliklerin olabileceğine yönelik söylentiler gelmeye başladı. Amy Sherman-Palladino ve Daniel Palladino ikilisinin yeniden yapımcı koltuğunda olacağı Gilmore Girls, bu yıl içerisinde çekimlere başlanacak ve Netflix’te ekranlara gelecek.

Dizinin kesinleşen oyuncu kadrosu, bölüm sayısı ve detaylarına yönelik bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin