Now Reading:

Fuller House Geri Geliyor!

Fuller House Geri Geliyor!

Son dönemlerde eski dizileri tarihin tozlu raflarından alıp, yeni senaryo ve aynı ekiple tekrar ekranlara getirme furyasından haberiniz vardır. The X-Files, Heroes, Gilmore Girls gibi yapımlar hali hazırda bu örneklerden sadece birkaçı. Online platform Netflix, yaptığı açıklamayla birlikte Gilmore Girls’ten sonra yine eski bir yapım olan Fuller House‘u diriltmeye hazırlanıyor. Bizim Ev adıyla izlediğimiz, 90’ların unutulmaz dizilerinden aile komedisi Fuller House aradan geçen uzun yılların sonunda büyüyen ve değişen oyuncularıyla birlikte yeniden ekranlarda olacak.

Fuller House Oyuncu Kadrosu

Orjinal seriyi izlediğimiz zaman çocuk yaşta olan oyuncuların bir çoğu, bugün 30’lu yaşlarına gelmiş başarılı isimlerden oluşuyor. Önceki seride Olsen ikizleri olarak izlediğimiz Mary Kate ve Ashley Olsen’ın dışında kalan tüm kadro yeniden bir araya geliyor. Fuller House’un yeni çekimleri çoktan başlamış bile. Yayınlanan kamera arkası videosunda tanıdık isimleri görmenin, Fuller House atmosferini tekrar hissetmenin verdiği his inanılmaz!

Candace Cameron Bure, Andrea Barber ve Jodie Sweetin yer aldıkları kamera arkası görüntülerinde 90’lı yıllar ve şuanki zaman arasında zamanın nasıl akıp geçtiğini durup düşünürken bulabiliyorsunuz kendinizi. Özellikle herkesin yakından tanıdığı ve sevdiği John Stamos’un hala aynı olduğunu gördükten sonra kendisini tebrik etmek geliyor içimizden. 26 Şubat’ta Netflix’te yeniden başlayacak olan Fuller House’un kamera arkası görüntülerine mutlaka göz atın.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin