Haber

Colony 2. Sezon Onayı Aldı!

Josh Holloway‘in Intelligence dizisiyle kısa süren serüveni, bu defa Colony ile daha uzun soluklu bir maceraya dönüşüyor. Lost dizisiyle kariyerinin en zirve dönemlerini yaşayan başarılı oyuncu canlandırdığı Will Bowman karakteriyle Colony’nin geleceğini de doğrudan belirliyor. Her ne kadar televizyon eleştirmenlerinden düşük notlar alsa da dizinin kemikleşen seyirci kadrosu Colony’nin devam etmesi için USA kanalına büyük bir baskı oluşturmuş durumdaydı.

Prison Break ve The Walking Dead ile adından söz ettiren güzel oyuncu Sarah Wayne Callies, House M.D ile akıllardayer edinen Peter Jocobson ve başarılı yapımlarda yer alan Tory Kittles gibi isimler de Holloway’e başrolde eşlik ediyor.

Bilim kurgu dizisi olan Colony, kendi türünde vasat sayılmayan ancak bir türlü kabuğunu kırmayı başaramayan bir yapım olarak dikkat çekiyor. Colony’nin son derece büyük bir potansiyele sahip olan konusu, bir türlü “işte budur!” diyebileceğimiz bir bölüme sahiplik edebilmiş değil. Los Angeles’ta geçen hikayede eski FBI ajanının hükümetle birlikte uzaylıların işgaline karşı güçlerini birleştirmesini ve bu işgale karşı büyük bir savaşı izliyoruz.

Dizinin ikinci sezon çekimleri birkaç ay içerisinde başlayacak. Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

dizimood

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu