Now Reading:

The Big Bang Theory 200. Bölüm

The Big Bang Theory 200. Bölüm

Televizyon tarihinin en başarılı yapımlarından birisi olan The Big Bang Theory’de heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 24 Eylül 2007 günü ilk bölümüyle ekranlara gelmeye başlayan dizi, 25 Şubat 2016 akşamı 9. sezon 17. bölümü ile birlikte toplamda 200. bölümle seyirci karşısına çıkacak.

Ünlü Konuk Oyuncular

Her geçen sezon, bir önceki sezonun üzerine çıkmayı başaran ve gündemde kalarak istikrarlı ilerleyişini sürdüren The Big Bang Theory; yakaladığı başarılı çizgisine yeni bir istatistik daha ekleyecek. Dizinin daha önce de birçok özel bölümle birlikte yayınlandığını hatırlayacaksınız. Özellikle Star Trek, Star Wars temalı özel bölümleri aratmayacak bir bölüm bizleri bekliyor. Batman karakteriyle ismi bütünleşen 87 yaşındaki ünlü oyuncu Adam West’in konuk olacağı 200. bölüm kendi içerisinde büyük bir önem taşıyacak.

Stephen Hawking Geri Dönüyor!

tbbt2_hawking

Dizinin 200. bölümüne ayrıca sık sık karşımıza çıkan konuk isimler de katkı sağlayacak. Sara Gilbert, John Ross Bowie’nin yanı sıra Christine Baranski e Wil Wheaton’da diğer konuk olacak oyuncular arasında yer alıyor. 25 Şubat’ta yayınlanacak 200. bölüm “The Celebration Experimentation” adıyla yayınlanacak. Konuk oyuncuların dışında dizide daha önce de sık sık gördüğümüz ve fazlasıyla adından söz edilen ünlü bilim adamı Dr. Stephen Hawking’de yeniden The Big Bang Theory izleyicileriyle buluşacak.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin