1993-2002 yılları arasında ekranlara gelen ve televizyon dünyasının kült dizilerinden birisi olarak gösterilen “The X-Files” tan uzun soluklu bir fragman yayınlandı. “The Investigations Continue” (Soruşturma Devam Ediyor) isimli fragmanda kulağımıza gelen sesin sahibi ise Fox Mulder. 2002 yılında kapatılan gizli bir departmandan söz eden Fox Mulder, konuyla ilgili kafasındaki soru işaretlerinin hala devam ettiğini, bir türlü giderilmediğinden bahsediyor.

1 dakika 37 saniye olarak yayınlanan fragmanda UFO’lar ve uzaylılar ile ilgili detaylar görüyoruz. Düşen veya düşürülen bir UFO’nun görüntüleri de fragmanda yer almakta. Yayınlandığı yıllar arasında büyük reyting rekorları elde eden dizinin başrollerinde David Duchovny ve Gillian Anderson yer alıyordu. İkili yeni bölümlerde de yine yer alacak. FBI’ın başarılı ajanları Fox Mulder ve Dana Scully olarak 6 yeni bölümde izleyeceğimiz oyuncular yeni bölümler için son derece heyecanlı.

The X-Files Ne Zaman Başlıyor?

Dizinin yaratıcısı Chris Carter’da eski ekibi bir araya toplamanın mutluluğunu yaşıyor. Duchovny ve Anderson’ın yanı sıra William B.Davis, Mitch Pileggi, Robbie Amell, Joel McHale, Annabeth Gish, Lauren Ambrose, Annet Mahendru, Kumail Nanjiani ve Rhys Darby gibi isimler yeni bölümlerde yer alacak isimlerden bazıları… FOX ekranlarında 24 Ocak’ta yer almaya başlayacak The X-Files’ın The Investigations Continue isimli fragmanını mutlaka izleyin.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=92&v=Qi_9YuMynW0

Bir cevap yazın