Hemen hemen her yıl Friends dizisinin geri döneceğine dair söylentiler ortaya atılır, ancak bugüne kadar bu durum gerçek olmazdı. Aradan geçen 12 yıl sonra, Friends ekibi “James Burrows” için özel bir bölüm çekme amacıyla bir araya gelecek. Televizyon dünyasının fenomen dizilerinden, çoğumuz için çok özel bir yere sahip olan Friends alanında gerçek bir baş yapıttır.

Gelmiş geçmiş en iyi komedi dizileri arasında gösterilse de, yer yer hıçkırıklarla ağlattığı sahneler dün gibi akıllarımızda. Televizyon dünyasında birbirinden başarılı yapımlarda yer alan, Friends’in de 15 bölümünün yönetmenliğini yapan ve kariyerinin 1000. bölümüne ulaşarak büyük bir başarının altına imzasını atan James Burrows ekibi bir araya topluyor. Dizinin başrol oyuncuları Matt LeBlanc, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry ve David Schwimmer aradan geçen 12 yılın ardından özel bölümle sevenlerinin karşısında olacak.

James Burrows özel yayını ise yaklaşık 1 ay sonra, 21 Şubat akşamı ekranlarda olacak. Bölümün hikayesi veya konuklarına dair bilgiler henüz netleşmese de, Friends ekibini yeniden bir arada görebilmenin sevincini şimdiden yaşıyoruz. Özel bölümün yapımcılığını ise Sean Hayes üstlenecek. Friends 21 Şubat 2016 Özel bölümü ile ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın