Now Reading:

The Fosters ve Star Wars Rebels Yeni Sezon Onaylarını Aldı

The Fosters ve Star Wars Rebels Yeni Sezon Onaylarını Aldı

2013 yılında ABC Family kanalında yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Sherri Saum, Maia Mitchell, Teri Polo ve Hayden Byerly gibi isimlerin yer aldığı The Fosters dizisi 4. sezon onayını alarak hayranlarını mutlu etti. 3. sezonu devam eden ancak şimdilik sezon arasında bulunan dizinin “First Impressions” adlı 11. bölümü 18 Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak.

The_Fosters_Konusu_Nedir

The Fosters Konusu Nedir?

Her bir bölümü ortalama 40 dakika süren dizinin yapımcılığını Jennifer Lopez‘in şirketi üstlenmektedir. Drama türünde yer alan dizide Foster ailesinin hayatı işlenmektedir. Biri zenci diğeri beyaz olan lezbiyen çiftin biyolojik ve evlatlık çocuklarını yetiştirirken başlarından geçen ilginç olayları izliyoruz.

The Fosters Fragmanı

Öte yandan bir diğer onay haberi ise Disney XD‘de yayınlanmakta olan Star Wars Rebels‘den geldi. Yapım 3. sezon onayını aldı.

Star_Wars_Rebels_Konusu_Nedir

Star Wars Rebels Konusu Nedir?

2014 yılında yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Vanessa Marshall, Taylor Gray, Tiya Sircar, Freddie Prinze Jr. ve Steve Blum gibi isimlerin yer aldığı animasyonun konusu Star Wars‘ın devamı niteliğindedir. Dizinin hikayesi, 1977 ve 2005 yıllarında yayınlanan Yıldız Savaşları: Bölüm III ve Yıldız Savaşları Bölüm IV arasında geçmektedir. Bu dönemde Galaktik imparatorluk ele geçirdiği gücü kuvvetlendirerek Galaksi’deki diğer kalan Jedi savaşçılarını yakalamaya çalışırlar.

Star Wars Rebels Fragmanı

Son olarak ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Star Wars serisinin yeni filmi Star Wars: The Force Awakens ülkemizde 17 Aralık Perşembe günü vizyona girecek.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin