Now Reading:

Doctor Who “Noel Özel Bölüm” Görseli

Doctor Who “Noel Özel Bölüm” Görseli

Televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımları arasında yer alan ve BBC One kanalında yayınlanan Doctor Who‘nun Noel özel bölümünden yeni görsel geldi. 25 Aralık Cuma günü yayınlanacak bölümde ayrıca dizinin en sevilen karakterlerinden River Song da başrolde yer alacak.

Doctor Who‘nun resmi hesabı üzerinden duyurulan haberde bölümün adı da açıklandı; “The Husbands of River Song.”

Öte yandan son dönemlerde sürekli konuşulmaya başlanan bir dedikodu hakkında da biraz bilgilendirme yapalım. Peter Jackson, Doctor Who‘da yönetmen koltuğuna oturacak mı?

Peter Jackson

Dizinin hayranları için çok sevindirici gibi görünen bu iddiayı Peter Jackson da destekleyecek açıklamalarda bulundu. Öyle ki Jackson geride bıraktığımız hafta Facebook hesabı üzerinden bir video paylaştı. Videoda Jackson, Oscar ödüllerini temizliyor ve Steven Moffat‘ın sürekli gönderdiği e-maillerden şikayet ediyordu. Tam o esnada da Doctor Who‘ya hayat veren Peter Capaldi odaya giriyor ve yönetmene bir kağıt imzalatmak istiyor.

İşte bu kağıdın bir sözleşme olup olmadığı ya da Jackson‘ın dizide sadece bir bölümde mi yönetmenlik yapacağı henüz netlik kazanmadı. Videoyu merak edenler en aşağıda yer alan linke tıklayarak ulaşabilirler. Son olarak hatırlatmakta fayda var; Doctor Who‘nun 9. sezon 12. bölümü yani sezon finali 5 Aralık Cuma günü yayınlanacak.

Doctor Who 9.Sezon 12.Bölüm Fragmanı

Home Invasion

This was an interesting weekend…

Peter Jackson paylaştı: 29 Kasım 2015 Pazar

Share This Articles

1 yorum

  • Yahya

    Yeni sonik tornavidamız hayırlı olsun!! :)) Daha yakından görmek isteyenler şöyle buyrun: http://i.hizliresim.com/o8kA2X.png Açıkçası tornavidanın şekli itibariyle, her ne kadar yeni tasarım bir sonik tornavida görmek her zaman mutlu etse de, modern serinin önceki tasarımları kadar beğendiğimi söyleyemem. River’in elindekinin ne olduğu ise meçhul. Sanırım arkeolojiyle alakalı bir şey. Ne de olsa o bir arkeolog.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin