Now Reading:

American Crime Story ve Girls’ten Fragman Geldi

American Crime Story ve Girls’ten Fragman Geldi

American Crime Story Konusu Nedir?

Glee ve American Horror Story gibi yapımlarda da yapımcılık koltuğunda oturan Ryan Murphy‘nin yeni dizisi olacak ve FX kanalında yayınlanacak American Crime Story, 2 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Jeffrey Toobin‘in “The Run of His Life” adlı kitabından uyarlanmakta olan dizi toplam 10 bölümden oluşacak. Merakla beklenen dizinin konusu ise, tarihin en çok konuşulan davalarından O.J. Simpson‘ın yargılanma süreci olacak. Öte yandan kadrosunda Sarah Paulson, Cuba Gooding Jr. John Travolta, David Schwimmer ve Connie Britton gibi isimlerin yer alacağı yapımdan yeni bir de fragman yayınlandı.

American Crime Story Fragmanı

https://youtu.be/nAyn1gDBc7s

girls_dizisi

Öte yandan bugün yayınlanan bir başka fragman ise yolunda büyük bir istikrarla ilerleyen Girls‘ten geldi. 2012 yılında HBO kanalında yayınlanmaya başlayan ve geride bıraktığımız Mart ayında 4. sezonu tamamlanan dizinin 5. sezonundan ikinci fragman bizlerin beğenisine sunuldu.

Girls 5. Sezon Fragmanı

https://youtu.be/BB283BmGdPo

Dizinin yeni bölümleri 21 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Verdiği uzun aranın sonunda Girls‘ün yeni sezonunda Shoshanna Japonya’ya taşınmaya karar verir, Marnie ise gizemli ve ilginç bir evlilik yapma yolunda ilerlemektedir. Öte yandan hatırlatmakta fayda var, dizinin yeni sezonunda Barack ve Michelle Obama çiftinin kızları Malia Obama‘yı da izleyeceğiz.

Girls Konusu Nedir?

Dizide New York’ta yaşayan ve 20’li yaşlarının içinde bir arkadaş grubunun hikayesi anlatılmaktadır. Dizinin çıkış noktası, yaratıcısı Lena Dunham‘ın hayat tecrübelerinden ve başından geçen olaylardan oluşmuştur.

Share This Articles

1 yorum

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin