Now Reading:

The Flash ve Arrow’dan Yeni Bölüm Fragmanları

The Flash ve Arrow’dan Yeni Bölüm Fragmanları

2014 yılında The CW kanalında yayınlanmaya başlayan ve DC Comics tarafından uyarlanan The Flash, dün akşam yayınlanan bölümüyle 2. sezonuna ara verdi. 2. sezon 10. bölümü 19 Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak dizinin fragmanı da hemen bizlerin beğenisine sunuldu.

The Flash 2.Sezon 10.Bölüm Fragmanı

The CW tarafından yayınlanan fragmanda, Barry artık gizli kimliğiyle ilgili gerçekleri Patty‘den saklamakta zorlanıyor. Iris‘in önerilerini dinleyen Barry, Flash olduğunu Patty‘e açıklamaya karar veriyor. Ancak göründüğü gibi işler Barry‘nin istediği gibi gitmiyor.

Öte yandan The CW kanalının 2012 yılında yayınlamaya başladığı bir diğer dizisi Arrow‘un 4. sezon 9. bölümünden uzun bir fragman da bizlerin beğenisine sunuldu.

Arrow 4.Sezon 9.Bölüm Fragmanı

https://youtu.be/njDzEfCxRnk

Başkanlığa aday olan Oliver Queen‘in normal bir şekilde başlayan yılbaşı partisi, kanla sonuçlanıyor. Öte yandan Oliver Queen, Damien Darhk‘a meydan okuyor ve ona hayat boyu unutamayacağı bir ders veriyor.

Ben Sokolowski ve Wendy Mericle tarafından senaryosu yazılan dizinin 4. sezon 9. bölüm özeti ise şöyle;

Şehrin tekrar bir saldırıya maruz kalmasının ardından, Oliver Queen, HIVE’e karşı cesur bir hamle yapar. Malcolm, Thea‘yı kontrol altında tutmak etmek amacıyla gelir ve onu uyararak gider. Ardından Damien Darhk, Oliver‘ın yılbaşı partisi için kötü planlar yapar ve bol kanlı bir misilleme ile karşılık verir.

Arrow‘un “Dark Waters” adlı 4. sezon 9. bölümü bu akşam (9 Aralık 2015) yayınlanacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin