Now Reading:

Scream Queens’te Red Devil’in Kim Olduğu Belli Oldu!

Scream Queens’te Red Devil’in Kim Olduğu Belli Oldu!

Bu Haber Scream Queens Hakkında Spoiler İçermektedir!

Bu sezon FOX kanalında yayınlanmaya başlayan ve Ryan Murphy‘nin imzasını taşıyan Scream Queens‘te Red Devil’in kimliği ortaya çıktı. Dün yayınlanan iki bölümle sezon finali yapan dizinin en merak edilen sorusu cevabını buldu. “Kim bu Red Devil?” diyenler yazının devamına davetlisiniz.

Scream Queenss

Öncelikle “Kim bu Red Devil?” diyenler, yanıldınız. Çünkü “Kim bu Red Devil’ler?” demeniz lazımmış! O maskenin altında bir değil, iki kişi yer alıyormuş. Hikayenin ana noktalarından birini oluşturan Red Devil’in Hester ve Pete olduğu ortaya çıktı. Açıkçası Pete‘den ziyade Hester‘ın da bu işin arkasında olması gecenin en büyük sürprizlerden birisi oldu. Peki siz Red Devil’in bu ikili çıkmasını nasıl yorumluyorsunuz?

Pete                                                                                     

Scream Queens7

Hester

Scream Queens2

Scream Queens Konusu Nedir?

Kadrosunda Emma Roberts, Lea Michele, Jamie Lee Curtis, Keke Palmer ve Nick Jonas‘ın yer aldığı dizide Emma Roberts acımasız, hırslı, modayı yakından takip eden ve eğlenceli olarak bilinen bir kıza hayat veriyor. Okuldaki kızlar kulübünün başkanı Chanel Oberlin‘e hayat veren Jamie Lee Curtis ise, Cathy Munsch adlı sistemi değiştirmeyi kendisine amaç edinmiş ve ırkçılığa karşı duruşuyla tanınan okul dekanı olarak karşımıza çıkıyor. Her sezonunda farklı konu ve karakterlerin işleneceği dizi, korku ve komedi türünde yer alıyor. İlk sezonunda okul çevresinde gelişen cinayetleri konu edinen dizinin ikinci sezonunda nasıl bir konuyu işleyeceği ise merak konusu…

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin