Now Reading:

New Girl’den 5.Sezon Fragmanı Geldi

New Girl’den 5.Sezon Fragmanı Geldi

2011 yılında FOX kanalında yayınlanmaya başlayan New Girl‘ün 5. sezonundan ilk fragman yayınlandı. 5 Ocak 2016 tarihinde yeni sezonuyla geri dönecek dizide Megan Fox sürprizi de yaşanacak.

New Girl 5.Sezon Fragmanı

Kadrosunda Jake Johnson, Zooey Deschanel, Max Greenfield, Hannah Simone ve Lamorne Morris gibi isimlerin yer aldığı yapımda Megan Fox‘u da göreceğiz. Yayınlanan fragmanda da Fox‘u kısa bir süreliğine görme şansına sahip oluyoruz. Daha önce Two and a Half Man ve What I Like About You gibi komedi ağırlıklı yapımlara da konuk oyuncu olan Megan Fox‘un New Girl‘deki performansının nasıl olacağı merak konusu oldu.

Öte yandan Zooey Deschanel, diziden annelik izni aldığı için geride bıraktığımız sezonlarda olduğu kadar aktif olarak yer alamayacak. İşte o noktada dedikodu kazanı hemen kaynamaya başlıyor çünkü, Deschanel‘in boşluğunda Megan Fox‘un dizide kalıcı olabileceği söylentiler arasında yer alıyor.

Son olarak hatırlatmakta fayda var, dizinin 5. sezonunda The O.C. buluşması da yaşanacak. Schmidt‘e hayat veren Max Greenfield‘ın babası olarak Peter Gallagher kadroda yer alacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin