The Expanse dizisinin hayranlarına bir iyi, bir de kötü haberimiz var. 14 Aralık 2015’te SyFy kanalında başlayan ve kısa sürede bilim kurgu severlerin yoğun ilgisini çeken dizi, yeni sezon onayını almayı başardı. Bu iyi haberdi. Kötü haber ise dizinin yeni sezonunu izlemek için en az bir yıl daha beklememiz gerekecek.

Başrollerinde: Thomas Jane (Joe Miller), Steven Strait (Jim Holden), Cas Anvar (Alex Kamal), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Wes Chatham (Amos Burton) ve Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala) gibi isimlerin yer aldığı The Expanse ikinci sezonuyla 2017 yılında, 13 bölümle bizlerle olacak. The Expanse sadece reytinglerde değil, diziyi izleyenler ve eleştirmenlerin gözünde de tam not aldı. İlk üç bölümünün ortalama 1.5 milyon kişiden fazla izlendiği The Expanse şu sıralar on bölümlük ilk sezonun ortalarında yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Terry McDonough ve Robert Lieberman ikilisinin yer aldığı dizinin senaryosu ise Daniel Abraham, Mark Fergus ve Ty Franck’e emanet.

The Expanse Konusu Nedir?

Gelişen teknolojiyle birlikte insanlar dünyadan çok uzaklara, farklı medeniyetler oluşturarak uzayda koloniler oluşturmuştur. Günümüzden iki yüzyıl sonra başlayan bu medeniyetler beraberinde birçok gizemli olayı da getirecektir. Bir komplo sonucunda ortadan kaybolan genç bir kadını aradan Dedektif Josephus Miller, aramaları sonucunda çok farklı sonuçlarla karşı karşıya kalacaktır. Genç kadını bulmaya çalışan dedektif Miller, ona yapılan komployu ortaya çıkartmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır…

Bir cevap yazın