Now Reading:

Daredevil 2. Sezon Görselleri

Daredevil 2. Sezon Görselleri

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir beğeni toplayan, Marvel’in çizgi roman uyarlaması Daredevil’den ikinci sezon görselleri gelmeye başladı. Netflix ekranlarında izlediğimiz ilk sezonuyla adından söz ettiren Daredevil’de Elektra ve Punisher sonunda karşımıza çıkıyor. The Walking Dead ile izlediğimiz Jon Bernthal’ın The Punisher yani Frank Castle’ı canlandırdığı, G.I Joe: Retaliation ile izlediğimiz Elodie Yung’un da Elektra‘ya hayat verdiği karakterleri ilk defa görüyoruz.

Matt Murdock (Daredevil) a silah tutan The Punisher fotoğrafı yeni sezona dair paylaşılan ilk detay oluyor. Dizinin yapımcıları Doug Petrie ve Marco Ramirez ikilisine göre Matt Murdock’ın bilmediğimiz, yabani tarafını göreceğimiz Elektra ise ikinci sezonda çok konuşulacak bir karaktere benziyor.

Küçük yaşta gözlerini kaybeden Matt Murdock hem yasal hem de yasal olmayan yollardan suçla mücadele etmeye çalışıyor. Gündüzleri adaletin yasal kostümünü giyen ve başarılı bir avukat olan Matt, geceleri ise suçla mücadele ederken kendine özgü yetenekleri kullanıyor ve süper kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Netflix’te seyirci karşısına gelen Daredevil hem seyircilerden hem de eleştirmenlerden yüksek notlar almayı başarmış durumda.

Deborah Ann Woll, Bob Gunton, Elden Henson, Rosario Dawson, Vondie Curtis-Hall, Ayelet Zurer, gibi isimler Matt Murdock karakterini canlandıran Charlie Cox’a eşlik ediyor. 2016 yılında ikinci sezonuyla izleyeceğimiz Daredevil Netflix ekranlarında yerini almak için gün sayıyor.

Daredevil 2. Sezon Görselleri

daradevil_sezon2

Marvel's Daredevil

Marvel's Daredevil

daredevil_ThePunisher

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin