Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

HBO kanalında yayımlanacak olan yeni komedi dizisi The Brink‘in ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. İsterseniz ilk önce tam 1 dakikalık fragmanı izleyelim ve ardından dizi üzerine biraz konuşalım. Ne dersiniz?

https://youtu.be/lB9DlCFzzUo

Öncelikle yapımın başrollerinde, Jack Black, Pablo Schreiber, Tim Robbins, Geoff Pierson, Esai Morales, Aasif Mandvi ve Maribeth Monroe yer alıyor. Dizinin yapımcıları Roberto Benabib ve Kim Benabib kardeşlerdir. Yönetmen koltuğunu ise, Jay Roach ve Jon Poll paylaşıyor.

Yapımın konusu nedir derseniz, jeopolitik bir durum sonucu Amerika Birleşik Devletleri çok zor bir durumda kalmıştır. Öyle ki Dış İşleri Bakanı Walter Hollander, rütbesiz bir memur olan Alex Talbot ve Amerika Hava Kuvvetlerine bağlı bulunan pilot Zeke Tilson‘ın olması muhtemel bir üçüncü Dünya Savaşı’nı önlemeye çalışmalarını konu ediniyor.

Komedi türünde yer alacak olan The Brink, 21 Haziran 2015 akşamı HBO kanalında yayımlanacak. Dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak ve her bir bölüm ortalama 30 dakika sürecek.


Bir cevap yazın