Haber

Cobie Smulders Tekrar Agents of SHIELD’e Konuk Oluyor

ABC kanalında yayımlanan ve kendine has bir izleyici kitlesi bulunan Agents of SHIELD dizisine, How I Met Your Mother dizisinde büyük bir hayran kitlesine kavuşan başarılı oyuncu Cobie Smulders konuk olacak.

Smulders katıldığı bir show programında bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan birisi ise Agents of SHIELD dizisi ile ilgiliydi. Smulders yaptığı açıklamada; “Dizinin 2. sezon finalinden önce birkaç bölümde yer alacağım” dedi. ABC kanalının Marvel evreninde geçen dizisinin yanı sıra Smulders, Avengers: Age of Ultron filminde de aynı karakter ile karşımıza çıkacak.

Cobie Smulders bu tür yapımlara uzak değil, takip edenlerin hatırlayacağı üzre, Avengers ve Captain America: The Winter Soldier filmlerinde Ajan Maria Hill karakteri ile yer almıştı.

Agents of SHIELD yapımının birinci sezonuna da konuk olan Smulders’in yanı sıra bu sezon ekipte, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Brett Dalton ve Clark Gregg gibi isimler yer alıyor. Dizinin yapımcıları arasında ise, Joss Whedon, Jed Whedon ve Maurissa Tancharoen yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu