Now Reading:

The Blacklist 4.Sezon Onayını Kaptı!

The Blacklist 4.Sezon Onayını Kaptı!

NBC kanalında 2013 yılından bu yana yayınlanmaya devam eden The Blacklist 4. sezon onayını aldı. Televizyon dünyasına düşük reytingler ile giren ve ilk sezonun ardından iptal edilmesine kesin gözüyle bakılan The Blacklist ardından kendini topladı ve NBC‘nin en sevilen dizileri arasına girmeyi başardı.

TVLine tarafından yapılan bir habere göre, dizinin yaratıcısı Jon Bokenkamp‘ın onaydan haberi vardı. Öyle ki Bokenkamp yaptığı açıklamada, “Birkaç aydır sezon onayı alacağımızdan haberim vardı ve bu saklaması zor durumlardan biri oldu. Umarım her şey düzgün ilerler çünkü daha anlatacak çok hikayemiz var.” dedi.

The Blacklist Konusu Nedir?

Dram, gerilim ve polisiye türde yer alan dizinin kadrosunda James Spader, Megan Boone ve Diego Klattenhoff gibi isimler yer almaktadır. Jon Bokenkamp tarafından yaratılan yapımın her bir bölümü ortalama 42 dakika sürmektedir. Dizinin konusu ise, The Blacklist yani “Kara Liste” isminden de anlaşılacağı gibi bir liste üzerinden oluşturulmuştur. Dünyanın en çok aranan suçlusu ilginç bir şekilde teslim olur ve FBI ajanlarına birlikte çalıştığı herkesin adını açığa çıkarmayı teklif eder. Ama bu teklifte tek bir isteği olacaktır. O da FBI ajanı Elizabeth Keen (Megan Boone) ile çalışmaktır.

The Blacklist Fragmanı

Şu an 3. sezonu yayınlanmaya devam eden dizinin 3. sezon 9. bölümü 7 Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak ve 3. sezon yayınlanacak 22. bölümün ardından sezon finali yapacak. Dizinin yeni sezonu ise 2016 yılının son aylarında yayınlanmaya başlayacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin