Now Reading:

Salem Dizisi 2.Sezon (Uzun Fragman)

Salem Dizisi 2.Sezon (Uzun Fragman)

WGN America kanalının sevilen dizisi Salem‘in ikinci sezon tanıtım fragmanını sizlerle paylaşmıştık. Yaklaşık 1 dakika olan bu fragmanın uzun versiyonu yayınlandı. Bu yayınlanan fragmanda, hem önceden yayınlamış olduğumuz görüntüler hemde yeni görüntülere yer verildi.

İlk fragmanda gördüğümüz gibi John Alden o bölgedeki tüm cadıları kurtarmak için bir mücadele veriyor. Ardıdan Mary Sibley‘i görüyoruz ve Sibley, “Bu toprakların nasıl bir şeyle karşılaşacağına biz kara vereceğiz, yer yüzünde bir cennet ya da cehennem” cümlesiyle adeta tüylerimizi ürpertiyor. Dikkat çekici bir diğer nokta ise bütün taraflar cadılar arasındaki kanlı geçecek savaşa hazırlanıyorlar. Şimdiden yapımın yeni sezonu nefes kesici olacak gibi görünüyor.

Salem‘in ikinci sezonu 5 Nisan tarihinde ekranlardaki yerini alacak ve yapımın yeni bölümlerinde Shane West, Janet Montgomery, Tamzin Merchant, Iddo Goldberg, Stuart Townsend, Joe Doyle ve Oliver Bell gibi isimler yer alacak. Ayrıca yapıma ‘cadıların sonuncusu‘ olduğunu iddaa eden yeni bir karakter katılacak ve bu isimde Luck Lawless olacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin