Now Reading:

House of Cards 4.Sezon Onayı

House of Cards 4.Sezon Onayı

Geçtiğimiz günlerde hatırlayacağınız üzere Netflix kanalı yeni ama bir anda sevilen dizisi Bloodline dizisi için 2.sezon onayını vermişti ve gözler bir anda House of Cards’a çevirilmişti. Sonunda beklenen haber geldi ve başarılı yapım House of Cards yeni sezon onayını kaptı.

Yapımın baş rollerinde usta isimler Robin Wright ve Kevin Spacey yer alıyor. Dizi ekibi şu an dinlenme aşamasında ve yaz aylarında sıkı bir çalışma temposuna başlayacaklar, bizlerde House of Cards dizisinin yeni sezonunu Netflix kanalında 2016 yılının hemen başlarında izlemeye başlayacağız.

BBC kanalının bir mini dizisinden esinlenerek hazırlanan House of Cards yapımını ödül canavarı olarak adlandırsak yeridir. Yapım yayınlandığı ilk sezonda 3 Emmy ödülü kazandı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarabildi. Öte yandan, başarılı oyuncu Robin Wright yine bu dizideki rolü ile 2014 senesinde Golden Globe ödülüne layık görüldü. Yapımın son aldığı ödül ise, Kevin Spacey‘ın Golden Globe ve SAG ödül törenlerinden elleri dolu bir şekilde ayrılmasıyla gerçekleşti.

Öte yandan House of Cards ve Bloodline dizileri dışında Netflix kanalı, Marco Polo, Orange Is the New Black, BoJack Horseman, Hemlock Grove ve Unbreakable Kimmy Schmidt yapımlarına onay verdi.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.