Özellikle geride bıraktığımız 2015 yılında başarılı yapımlarla adından söz ettiren Netflix, bu yıl da son derece iddialı yapımlarla zirveye oynamaya devam etmeye kararlı. The Ranch isimli yeni komedi dizisini sipariş eden Netflix, komedi türündeki yapımlarda eksik kaldığı noktaları da kapatmak istiyor.

Dizinin dikkat çeken ismi ise başrol oyuncuları Ashton Kutcher ve Danny Masteron oluyor. İkili birlikte daha önce That 70’s Show’da da birlikte oynamıştı. Jim Patterson, Don Reo da Aston Kutcher ve Danny Masterson ile birlikte The Ranch’in yapımcılıklarını üstlenecek. Çekimleri 2015’in son aylarında başlayan dizi bu yıl içerisinde Netflix ekranlarında olacak.

the_ranch

The Ranch Konusu Nedir?

Ashton Kutcher’ı Colt Bennett olarak izleyeceğiz. Bennett çok da başarılı olmayan yarı amatör, yarı profesyonel futbolculuk yıllarını sonlandırır ve ailesinin yanına Colorado’ya geri döner. Aradan geçen yıllar onun için hayallerini kovalaması için büyük fırsatlar sunsa da, o yılları artık geride bırakmak ve yeni hayatına adapte olmak zorundadır.

Çiftçilik ile geçinen ailesiyle birlikte yaşamaya başlayan Bennett’in unutamadığı lise aşkıyla arasında yeni kıvılcımlar doğacak mı hep birlikte göreceğiz. Ashton Kutcher’ın kardeşi olarak izleyeceğimiz Danny Masterson’da Jimmy karakterine hayat veriyor. İkilinin babalarını ise Sam Elliott, annelerini de Debra Winger oynayacak. Başarılı oyunculara Colt Bennett’in eski sevgilisini canlandıracak Elisha Cuthbert eşlik edecek.

Bir cevap yazın