Now Reading:

Limitless Dizisi

Limitless Dizisi

2015 sonbahar sezonunun en çok beklenen, şimdiden gördüğü ilgiyle 2. sezon onayını alması kesin gözüyle görülen Limitless dizisi ile ilgili detayları sizlerle paylaşıyoruz.

2011 yılında beyazperdede elde ettiği başarı ve gördüğü ilgiyle CBS kanalı projeyi televizyona uyarlama kararı almış ve eylül ayında sezon prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.

Dizinin en harika noktalarından biriyse; filmden kopmadan ana hikayeye bağlı kalarak devam niteliğinde olacak olması. Yani 2011 yılında film kaldığı yerden 4 yıl sonra dizi olarak devam etmiş olacak. Başrollerinde Bradley Cooper, Jennifer Carpenter, Jake McDorman, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizi 22 Eylül akşamı izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Limitless Dizi Konusu

İnsan beyninin çok daha hızlı çalışmasını, daha aktif bir şekilde tam kapasiteyle kullanılmasını sağlayan NTZ ilacını Brain‘a veren Eddie, ilacın çeşitli suçların çözülmesinde kullanılmasını sağlar. FBI’ın başarılı ajanlarından Brian, bu ilaç sayesinde artık çok karmaşık cinayetleri ve suçları kolaylıkla çözebilecek ve suçluları hapse atabilecektir. Ancak Brian’ın bu kadar hızlı bir şekilde davaları çözmesi, kimsenin göremediği detayları görebilmesi onu hedef tahtası haline getirecek ve FBI bu defa Brian’ı şüpheli olarak görecektir.

Limitless Dizi Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=GkhY-s4VSnk

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin