Now Reading:

Homeland: TANITIM

Homeland: TANITIM

Showtime her zaman iddialı yapımlarla karşımıza çıkmayı adeta görev bilmiştir ve bu duruma yakışır şekilde Homeland projesi ile karşımıza çıktılar. Yapımın ilk sezonu 12 bölüm olarak planlanmıştır. Bu iddialı yapımın konusunu merak edenleri aşağıya alıyım.

Tür: Dram, Gizem
Oyuncular: Claire Danes, Mandy Patinkin, Damian Lewis
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 12

Dizinin Konusu

Yapım daha ilk yayınladığı bölümlerle beraber 12 bölümlük 2. sezon onayını almıştır. Yapımın en ilgi çekici yanı ise bence tükenmek bitmek bilmeyen gizemli havası. Çünkü insan doğası gereği merak ediyor, çok basit bir şey bile bizlere azıcık gizemle sunulsa hemen daha çok takip etmeye başlıyoruz. Her neyse, yapımda daha önce Buffy the Vampire Slayer, The X Files, Angel gibi projelerden tanıdığımız Howard Gordon ve 24, Dawson’s Creek‘in arka planında bulunmuş Alex Gansa‘da yer alıyor.

Yapımın konusuna spoiler vermeden ucundan değinecek olursak; Kahramanımızın adı Nicholas Brondy ve Nicholas bir Amerikan deniz çavuşudur. 2003 yılında savaş sırasında esrarengiz bir şekilde kaybolur. Ardından tam 8 yıl sonra Afganistan‘da teröristlerin sığınma evinde bulunur. Ülkesi Amerika’ya dönen Brondy, bayraklar, marşlar ve sevgi seli ile karşılanır. Ama akıllara artık tek bir soru gelmektedir. Brondy Köstebek mi yoksa bir kahraman mıdır ?

Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=W18ZHrU3XYQ

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.