Yayınlandığı 2006-2010 yılları arasında büyük beğeni toplayan, 2 defa Altın Küre Ödülleri’ne aday gösterilen Heroes, 5 yıl aradan sonra “mini dizi” olarak yeniden ekranlara geldi. İlk serinin birinci ve ikinci sezonu ele alındığında ortaya çıkan başarı bir daha yakalanamadı ve serinin hızla sonu gelmişti. Düzgün bir final bölümü bile çekmeden bitirilen Heroes için güzel bir final şansı verildi ne yazık ki bu da iyi bir şekilde değerlendirilemedi.

Heroes Reborn ilk bölümüyle 24 Eylül 2015 akşamı geri döndü ve uzun süren bekleyiş sona ermişti. İlk bölüm itibariyle ne yazık ki alıştığımız, özlediğimiz Heroes tadını alamadığımızı; bu projenin eskisinin gölgesinde kalmaya mahkum olacağını söylemiştik. Zira ilerleyen bölümlerde de gelişmeler bu şekilde devam etti ve Heroes Reborn vasat bölümler sonununda 2. sezon onayını almayı başaramadı.

“Project Reborn” isimli 1. sezon 13. bölümüyle final yapmaya hazırlanan Heroes Reborn’da neler olacak kısaca bakalım.

“Tommy bugüne kadar yüzleşeceği en zorlu mücadeleyle karşı karşıya kalacak. Erica planının başarılı olması için elinden gelen her şeyi yapacak. Luke ve Quentin ise Malina’ya yardım etmenin yollarını arıyor.  Miko’yu arayan Emily ve Ren’in işleri ise gerçekten çok zor.”

Tim Kring’in imzasının yer aldığı projede başrolleri Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Green, Henry Zebrowski, Judith Shekoni ve Danika Yarosh gibi isimler paylaşıyordu. Önceki seriden Greg Grunberg ve Masi Oka gibi önemli karakterler de birkaç bölüm olsa da projede yer aldı. NBC’nin 2. sezon onayı vermemesini beklediğimiz proje, dün yapılan açıklama doğrultusunda resmen iptal edildi.

Bir cevap yazın