Forever, 22 Eylül 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan, standart bölümlük polisiye tadında bir ABC dizisidir. Yapımı ilk izlediğim zaman hemen alıştım ve benimsedim. Özellikle karakterleriyle dikkat çeken dizi, tam sezon onayını da alarak 15 bölümü yayınlanmış durumdadır.

Tür: Dram, Bilimkurgu
Oyuncular: Ioan Gruffudd, Alana De La Garza, Joel David Moore
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 15

Dizinin Konusu

Yapım, New York Polisi‘nin adli tıp bölümünde çalışan başarılı doktor Henry Morgan‘ın hayatını konu ediniyor. Ancak onu diğer insanlardan ayıran ufak bir sorunu bulunmaktadır. Morgan ölmemektedir, evet her ne olursa olsun kahramanımız ölümsüzdür.

İlk kez 200 yıl önce ölen Henry, her ölümünden sonra kendisini kıyafetsiz bir şekilde denizin ortasında dirilmiş bir şekilde bulur. Birtakım durumlar sonucunda yolu Dedektif Jo Martinez ile kesişen Henry, Jo ile beraber cinayet davaları üzerinde çalışmaya başlar. Ancak bir süre sonra kimliği belirsiz ve sır dolu bir kişi Henry Morgan’a gizemli telefonlar açarak onun ölümsüz olduğunu bildiğini söyler. Henry, bir yandan New York’ta işlenen cinayetleri çözerken, diğer yandan da gizemli takipçisi ile baş etmek zorunda kalacaktır.

Fragman

Bir cevap yazın