Tür: Suç, Dram, Gizem
Oyuncular: Victoria Justice, Casey Jon Deidrick, Harvey Guillen
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 10

Dizinin Konusu

MTV kanalı tarafından yapılan yeni bir dizi siparişi şu sıra birçok film sitesinin gündemini işgal etmiş ve edecek gibi duruyor diyebilirim. 10 bölümden oluşacak olan yeni bir gerilim dizisi siparişi veren MTV, senaryosunu R.L. Stine‘nın aynı isimli romanından alan Eye Candy ile, ismini dizi gündeminin üst sıralarında tutmaya çalışıyor.

Yapımın konusuna odaklanacak olursak, New York‘lu bir bilgisayar dahisi olan Lindy‘nin ekseni etrafında şekilleniyor. Lindy oda arkadaşının baskısı üzerine internet aracılığı ile randevulaşmaya başlar. Ancak bir sorun vardır, Lindy’nin arkadaşları bu esnada Manhattan‘da potansiyel bir seri katili deşifre etmekle meşguldür. Katil’in deşifre olması sonrasında ise bütün işaretler Lindy’nin gittiği randevunun adresini işaret etmektedir. Bu ilginç tesadüf sonrası Lindy ve arkadaşları olayı çözmek için hummalı bir çalışmaya girecektir.

Pilot bölümleri çekilmiş olmasına rağmen, yeniden çekilecek olan Eye Candy’nin oyuncu kadrosu üzerinde ise baştan aşağı bir operasyon yapılacağı belirtiliyor. Victoria Justice ve Harvey Guillen dışında yer alan oyuncuların değiştirilmesi söz konusudur. Dizinin çekilen ilk pilot bölümlerinin senaryosunu Emmy Grinwis, yönetmenliğini ise Twilight serisi ile akıllarda yer tutan Catherine Hardwicke gerçekleştirmiştir. Bu arada belirtmeliyim, dizinin pilot bölümlerine şu an erişim sağlamak mümkün değil. Ayrıca dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı konusunda da bir açıklama yapılmamış.

Fragman

Bir cevap yazın