Now Reading:

En İyi 10 Ölüm Listesi

En İyi 10 Ölüm Listesi

Son zamanlarda hazırladıkları keyifli listeleri kullanıcılarıyla paylaşan IMDb sitesi, yeni yayınladığı bir listeyle oldukça çarpıcı bir gerçeği ortaya çıkarttı. IMDb kullanıcılarının katıldığı anket sonucunda, bugüne kadar ekranlarda gerçekleşen en iyi 10 ölüm listesi şekillenmiş oldu. Aşağıda yer alan güncel dizileri takip etmiyorsanız, hangi karakterin ne durumda olduğuna dair bir fikriniz yoksa ya da o bölümleri henüz izlememişseniz; liste ağır şekilde spoiler içeriyor. Özellikle The Walking Dead, The Flash, Game of Thrones gibi devam eden güncel dizilerle ilgili bilgiler, dizileri izlemediyseniz sizde büyük bir hayal kırıklığı yaratabilir. Ayrıca IMDb’nin hazırladığı bu listede yer alan iki karakter henüz resmi bir şekilde ölmemiş olsa da, aşağıdaki açıklamalarda bu karakterlerin ölmüş olduğu belirtiliyor. Buradan da ağır bir spoiler alma ihtimali kuvvetli.

En İyi 10 Ölüm Listesine bir göz atalım.

En Üzücü Ölüm: Doctor Who dizisinden, Clara Oswald

En Gerçekçi Ölüm: The Vampire Diaries dizisinden, Liz Forbes

En Çok Olayları Değiştiren Ölüm: The Blacklist dizisinden, Tom Connolly

En Kaçınılmaz Ölüm: Parenthood dizisinden, Zeek Baverman

Ters Köşe Yapsa da En Üzücü Ölüm: The Walking Dead dizisinden, Glenn Rhee (Şimdilik ölmedi, son anda kurtuldu ama ilerleyen bölümlerde Negan tarafından öldürülecek.) 

En Heyecan Verici Ölüm: How To Get Away With Murder dizisinden, Rebecca

En Asil / Soylu Ölüm: The Flash dizisinden, Eddie Thawne

Dizinin Hayranlarını Mutlu Eden Ölüm: Sleepy Hollow dizisinden, Katrina Crane

En Şok Edici Ölüm: Game of Thrones dizisinden, Jon Snow (Henüz ölüp ölmediğine dair bir bilgimiz yok, ancak gerçekten de Jon Snow karakteri ölürse, gelmiş geçmiş en şok edici ölüm o olacaktır.)

En Acımasız Ölüm: Grey’s Anatomy dizisinden Derek Shepherd

Listede görebileceğiniz gibi son derece iyi bir şekilde oylanmış, her madde hak eden karaktere verilmiş. Sadece dizi hayranlarını mutlu eden ölüm How To Get Away With Murder’dan Rebecca değil de, Game of Thrones’tan Joffrey olabilirdi. Eminiz Joffrey’nin ölümü tüm yurt genelinde büyük bir sevinçle karşılanmış, kutlamalar yapılmıştır!

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin