Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Gözden düşmüş New York’lu bir polisin savaş, insanlığa karşı işlenen ve soykırım gibi suçlara bakan Uluslararası Ceza Mahkemesi adına çalışmaya başlaması üzerine kurulu bir polisiye dizidir.

Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Oyuncular: William Fichtner, Marc Lavoine, Gabriella Pession
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 10

Dizinin Konusu

Yapımın ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor ve NBC kanalında geçtiğimiz yıl 23 Haziran’da yayınlanmaya başladı. Her ne kadar Amerika’da yayın hakları bulunsa da dizi bir Fransız-Çek ortak yapımı ve ilk bölümü Monte-Carlo Televizyon Festivali‘nin açılışında yayınlanmıştır.

Eski bir New York polisi olan Carl Hickman‘ın hayatı görevdeyken yaralanması ile altüst olur. Morfin bağımlısı olur ve Hollanda’da bir karnavalda çöp toplayıcılığı yapmaya başlar. Lahey şehrinde, Uluslararası Suç Mahkemesi‘ne bağlı özel bir ekip, Avrupa’nın sınırlarında ard arda işlenen suçları araştırmaktadır. Ekipte İtalya’dan bir sorgucu, Almanya’dan bir teknik uzman, Fransa’dan bir suç analizcisi ve Kuzey İrlanda’dan bir silah uzmanı vardır. Bir seri katili durdurmak için kahramanımız Carl Hickman‘ın da bu ekibe katılması ile macera başlar.

Fragman


Bir cevap yazın