Başrolünde Harry Bosch rolü ile Titus Welliver‘ın oynadığı yapım gerçekten dikkat çekici. Dizinin sadece ilk bölümü yayınlanmasına rağmen IMDB puanına bakarsak ne kadar çok sevildiği ortaya çıkıyor.

Tür: Dram, Gizem
Oyuncular: Mark Derwin, Titus Welliver, Jamie Hector
İlk Sezon Bölüm Sayısı: 1

Dizinin Konusu

Titus Welliver‘i daha önce The Good Wife ve Argo‘da görmüştük. Çok büyük bir başrol oyuncusu değil ama bu yapımda gerçekten döktürmüş. Zaten yapımın ilk sahnesinden problemli bir karakter olduğu anlaşılıyor. Bosch’un ortağı Jerry’i de Jamie Hector canlandırıyor. O da çok tanıdık bir yüz değil, aşina olduğumuz bir karakter ama hep ikinci ve üçüncü rollerde kalmış birisi.

Kadronun geri kalanında en göze çarpan kişilerden birisi ise Fringe‘den Lance Reddick. Dizimizin konusuna odaklanacak olursak, Los Angeles‘ta geçiyor ve Bosch çok karanlık ve yağmurlu bir gecede elinde silah gördüğü birini kovalıyor ve silahını çekerek karşısındaki kişiyi öldürüyor. Açılış sahnesi bu. Daha sonra iki yıl ileri gidiyoruz ve geçmişte neler olduğunu görüyoruz. Daha sonra kahramanımızın mahkemedeki yargılanma süreci ile birlikte çözmeye çalıştığı bir cinayet davasını beraber izliyoruz.

Fragman

Bir cevap yazın